Navigace: Jamenské Valíky > Novinky

Novinky

 

Říjen 2021 - Říjen jsme začali na úžasné Světové výstavě psů v Brně. Indara ve třídě dorostu získala známku VN1 a s hrdostí může nosit titul SVĚTOVÁ NADĚJE. Cipísek ve třídě otevřené získal ocenění V1, CAC. S Amy jsme zažili životní úspěch. Ve třídě otevřené získala ocenění V1, CAC, CACIB, BOS a může se s pyšnit titulem SVĚTOVÝ VÍTĚZ. V závěrečných soutěžích nám bylo ctí reprezentovat s Cipískem a s Amy plemeno Českého fouska v nesoutěžní přehlídce národních plemen. 

                        - 10.10. se Dessince a Gastonovi narodilo 7 krásných štěňátek. 4 fenky a 3 pejskové. Bohužel po týdnu odešla do psího nebe nejmenší fenka. Ostatní štěňátka, ale krásně prospívají a mají se čile k světu.

 

Srpen 2021 - 8.8. Jsme se s Cipískem zúčastnili naší srdcové Krajské výstavy v Týně nad Vltavou. Zde získal Cipísek ocenění V1, VT, KV. Jako třešničku na dortu si Cipísek ze závěrečných soutěží odnesl 1. místo v Malé národní ceně, a  3. místo v soutěži o nejhezčího jedince skupiny FCI VII.

                         - 10.8. S naší Dessinkou jsme jeli na námluvy ke Gastonovi ze Zevlova dvora. Gaston nám předvedl, jak vypadá ukázkový krycí pes. Doufáme, že se za 2 měsíce dočkáme malých černých kuliček.

                          - 14. - 15. 8. si to Cipísek a Amy rozdali na DuoCACIB v Brně. První den vyhrála Amy, získala ve třídě otevřená ocenění V1, CAC,CACIB, BOB a Cipísek také ve třídě otevřené ocenění V1, CAC,CACIB, BOS. Druhý den to ale Amy zas vrátil. Cipísek získal ocenění V1, CAC, CACIB, BOB a Amy získala ocenění V1, CAC, CACIB, BOS.

                          - 28.8. Jsme naši sourozeneckou trojici ( Amy, Cipísek, Indara ) vzali na MV do Mladé Boleslavi. Indara ve třídě štěňat získala opět krásné ocenění VN1. V sourozeneckém boji opět Amy porazila Cipíska se známkami V1, CAC, CACIB, BOB. Cipísek získal ocenění V1, CAC, CACIB, BOS.

 

Červenec 2021 - 5.7 jsme se s našimi fousatými miláčky zúčastnili Speciální výstavy Českého fouska v Chomutově. Tam předvedl Bor své potomky. Na první výstavě ve třídě štěňat získala Indara známku VN1, Amy získala ve třídě otevřené známku V1, CAC,CACIB, BOS, Vítěz Speciální výstavy - fena. No a Bor se nenechal svými potomci zahanbit a získal ve třídě vítězů známku V1, CAC. V závěrečných soutěžích ještě Bor a Amy získali 1. místo v soutěži o nejkrásnějí pár výstavy.

                                 - 31.7. Aby choďáčci nezůstali s výstavami pozadu, vyrazili jsme s Dessiré na Klubovou výstavu Chodských psů do Seči. Zde získala Dessinka v mezitřídě nádherné ocenění V2, Res. CAC. 

 

Červen 2021 - 5.6. Jsme se po dlouhé a nucené pauze opět podívali na Brněskou výstavu. Cipísek získal ve třídě otevřené ocenění V1, CAC, CACIB, BOB, splnil tím podmínky pro udělení titulu Český Junior Šampion. Dessiré si na své první výstavě také ve třídě otevřené vyběhala známku výborná bez pořadí.

                            - 26.6. se naším novým členem psí rodiny stala fenečka drsnosrstého jezevčíka Elis od Dobevského hájku.

 

Duben 2021 - Naší novou posilou psí smečky se stala Borova dcera Indara z Citoňských luk ( Tara )

 

Březen 2021 - 4.3. se Ebince a Cashovi narodilo 8 krásných štěňátek ( 5 fenek a 3 pejsci ). Všechna štěňátka jsou už zamluvená.

 

Únor 2021 - máme potvrzenou březost naši Ebi.

                           - Našemu Borovi se narodila štěňátka. Maminkou 8 krásných miminek je Hexa z Citoňských Luk.

 

Prosinec 2020 - přesně na Silvestra jsme s naší Ebigail jeli navštívit ženicha Cashe Temný onyx. Krytí bylo naprosto ukázkové a doufámě, že se příští rok dočkáme krásných miminek.

 

Září 2020 - 19.9. jsme se zůčastnili s celou naší Fousčí bandou klubové výstavy Českých fousků. Amy získala ve třídě mladých známku Výborná 2 a následně splnila exteriérové podmínky a stala se kandidátkou do chovu. Cipísek získal ve třídě mladých známku Výborná 1 a titul CAJC a také následně splnil exteriérové podmínky a stal se kandidátem do chovu. Ceaser ve třídě otevřené získal ocenění Velmi dobrá (jsme v plném výcviku), Bor získal ve třídě Vítezů známku Výborná 1, titul CAC, a svoji výstavní kariéru Chat zakončil jak nejlépe mohl, ve třídě veteránů získal ocenění Výborná 1, titul BOV. Jsme na naše miláčky neskutečně pyšní.

                         - Následující den jsme se s Caesar zůčastnili barvářských zkoušek. Náš Zarino předvedl famózní výkon a zkoušky splnil v I. ceně a umístil se na nádherném 3. místě.

 

Srpen 2020 - Začátkem srpna jsme se s naší psí smečkou zúčastnili KV v Týně nad Vltavou. Cipísek získal ve třídě mladých známku Výborná 1, Vítěz třídy mladých. Amy získalla poprvé v mezitřídě známku Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz. Za chodské psy nás reprazentovali Dorien ve třídě vítězů získal krásné ocenění Výborná 1, Vítěz třídy. Ebigail získala také ve třídě Vítězů známku Vžborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz. Poprvé na výstavě se nám předvedla i Dessire. Ve třídě dorostu získala krásné ocenění Velmi nadějná 1. 

                                   - V závěrečných soutěžích se všechny naše želízka v ohni vždy dostali do užších výběrů. Nakonec se Amy podařilo získat nádherné 3. místo v Malé národní ceně a Ebigail získala v Malé národní ceně 1. místo. Po celý den to byla neskutečná jízda

                                  - Koncem srpna Caesar splnil podzimní zkoušky ve II: ceně.

 

Červenec 2020 - Po velmi dlouhé a nucené ,,COVID-pauze" jsme se zúčastnili Krajské výstavy ve Staňkově. Amy si ve třídě mladých vyběhala ocenění Výborná 1 a titul V9těz třídy mladých. Cipísek ve třídě mladých také získal ocenění Výborná 1 bez titulu, bohužel nám začal ve výstavním kruhu kulhat . Ale i přesto velmi vydařený den a naprostá spokojenost :D

 

Leden 2020 - V lednu jsme si dojeli pro novou členku naší psí rodinky. Stala se jí fenka Chodského psa Dessiré pod Všerubskou skálou.

 

Prosinec  2019 S naší smečkou jsme se zúčastnili MV v Praze. Cipísek ve třídě štěńat získal ocenění VN1. Amy získala ve třídě dorostu také známku VN1. V neděli jsme se zúčastnili výstavy v Praze s chodskými psi. Dorien získal ve třídě šampionů krásnou známku Výborná 3, Ebigail se podařilo také ve třídě šampionů získat známku Výborná 2 a titul Res. CAC. Máme z našich chlupáčů velikou radost.

 

Listopad 2019 - V listopadu jsme se museli navždy rozloučit se zakladatelkou našeho chovu Chodského psa Brittuškou. Brittu byla dlouhodobě nemocná a a statečně bojovala několik let. Brittuška měla sice jen jeden vrh, ale dala v něm to nejlepší ze sebe. Sytost jejích znaků je nadále vidět u jejích vnoučat a pravnoučat.

 

Říjen 2019 - Vyhověli jsme žádosti chovetele v Polsku a nechali jsme Bora vyšetřit na DKK. Výsledek je vynikající, v jeho 5 letech má DKK 0/0. Dle vyjádření MVDr. kyčlepřímo ukázkové.

                     - 19. října jsme s Ebigail zajeli ke krásnému ženichovi Eronovi Ro-ga Pair. Oba dva měli svojí premiéru, doufáme že se zadařilo a před Vánoci se dočkáme štěňátek.

                     - Na MV v Českých Budějovicích měli premiéru ve třídě štěňat Amy a Cipísek. Oba dva získali ocenění VN1. Dorien ve třídě šampionů získal známku V2.

 

Srpen 2019 - V Polsku je Borovi a Bryze z Wejherowskiej Bukowiny narodilo 10 štěňátek, 7 holek a dva klucí. Chovatelům moc gratulujeme.

                     - Na MV v Mladé Boleslavi si Zar vyběhal v mezitřídě ocenění V1, CAC, CACIB. Bor ve třídě šampionů získal titul CAC a tím splinil podmínky pro udělení titulu Grand Šampion.

                    Už tradičně jsme se zúčastnili výstavy v Týně nad Vltavou. Tentokrát jen s Ebigail a Borem. Oba dva ve třídě vítězů získali titul Krajský vítěz. Ebi v závěrečných soutěžích zvítězila v Malé národní ceně.

                                 - Naše řady rozšířil Borovo syn Cipísek od Dobevského hájku (matka Bela z Čarkovny). Doufáme, že společně se svou polosestrou Anie (Amy) budou v budoucnu pokračovatelé naší chovatelské snahy.

                                  

 

Červenec 2019 - Do naší psí rodiny přibyla Borovo dceruška Amy Czech Mokřany (matka Bára Eso).

                                       - Z Polska přišla radostná zpráva. U Bryzy je potvrzena březost.

 

 

Červen 2019 - Ze spojení Bor + Bela z Čarkovny se narodilo 7 štěňátek (2 fenky a 5 psů) Gratulujeme chovateli.

                                 - Až z dalekého Polska přijela za Borem krásná nevěsta Bryza z Wejherowskiej Bukowiny. Krytí bylo ukázkové. Držíme palce.

                                - Na náhradní krytí k nám přijela Hegy z Podhoránku. I toto krytí bylo úspěšné a doufáme, že se končeně zadařilo.

 

Květen 2019 - S Ebigail jsme vyrazili k ženichovi Perunovi Bryvilsár. Ikdyž se oba moc snažili, krytí se bohužel nevydařilo. Uvidíme na podzim.

 

Duben 2019 - Ze spojení Bor + Bára ESo se narodilo 7 štěňátek (4 fenky a 3 psi). Gratulujeme chovateli.

                                 - Trochu netradičně jel tentokrát Bor za nevěstou Belou z Čarkovny. Krytí bylo úspěšné a držíme palce.

                                 - S Dorienem jsme se zúčastnily klubové výstavy. Oba dostali ve třítě vítažů ocenění Výborný, Obsadili také 1. místo v soutěži párů. Druhý den se Ebigail zúčastnila bonitace, s výsledkem                                              chovná. 

                                - Na MV v Praze získali Dorien ve třídě šampionů ocenění V3 a Ebigail ve třídě šampionů získala krásné ocenění V2, res. CAC.

 

Únor 2019 - K Borovi přijela nevěsta Bára Eso. Krytí proběhlo bez problémů. Doufáme,že za dva měsíce budou štěňátka.

 

Změna tel. kontaktu !!  Chodský pes - 607 709 950

 

 

LEDEN 2019 - 12.1. přijela k Borovi nevěsta Hegy z Podhoránku. Krytí proběhlo úspěšně a doufáme, že za dva měsíce se narodí krásná štěňátka.

 

 

Prosinec 2018 2. prosince jsme se zúčastnili MV v Praze. Dorien získal ve třídě otevřené známku V1, svůj čtvrtý titul CAC a splnil tím podmínky pro udělení titulu Český Šampion. Ebigail si v mezitřídě také vyběhala známku V1, titul CAC. Velmi vydařený výstavní den.

 

 

Říjen 2018 - Poslední říjnový víkend byl v Jamenských Valíkách náročný, ale stál za to. Zúčastnili jsme se 3 výstav v Bratislavě. Za všech výstav si Ebigail odnesla známku výborná 1, 3x CAC a 1x BOB. Tím splnila podmínky pro získání titulu Slovenský šampion. Dorien si odnesl z výstav ocenění výborná 1, 2x CAC a 1x BOB. Jsme na ty naše syčáky neskutečně pyšní.

                   - 16.10. Dorien a Bea z Chrámenských vinic se stali rodiči krásných 4 štěňátek. Chovatelům moc blahopřejeme.

                             - 6.10 se konala MV psů v Českých Budějovicích. Za Chodské psy nás reprezentovali Dorien a Ebi. Dorien si ve třídě otevřené vyběhal ocenění V2, titul Res. CAC a Ebigail poprvě v mezitřídě získala ocení V1, titul CAC. Za Českého fouska nám dělal radost Bor. Ten získal ve třídě šampionů známku V1 a tituly CAC, CACIB, BOB. V závěrečných soutěžích ještě získal 1. místo ve Velké národní ceně a krásné 4. místo v soutěži nejlepší jedinec skupiny FCI VII.

 

Září 2018 - 28.9. jsme se zúčastnili klubové výstavy Českého fouska. Bor ve třídě vítězů získal známku V1 a titul CAC. Výstavní atmosféru si vyzkoušel i nejnovější přírůstek Zar (Caesar). Ve třídě štěňat se choval jako naprostý profík a získal ocenění Velmi Nadějná 1.

 

Srpen 2018 - 25.8. jsme se účastnili Mezinárodní výstavy v Mladé Boleslavi. Dorien si ve třídě otevřené vyběhal ocenění V1 a získal svůj třetí titul CAC. Ebigail byla naposledy ve třídě mladých a získala známku V1 titul CAJC a BOJ.

                            - Dorienovi přijela krásná nevěsta Bea z Chrámenských vinic. Láska to byla na první pohled a i překrytí bylo naprosto ukázkové. 

                              - 5.8. se konala KV v Týně nad Vltavou. Této výstavy jsme se účastnili v plné síle. Za chodské psy: Dorien ve třídě otevřené získal známku V1 Vítěz třídy, Ebigail ve třídě mladých také známku V1 Vítěz třídy a Abigail ve třídě veteránu také známku V1 Vítěz třídy. Za České fousky: Bor ve třídě vítězů získal známku V1, Vítěz třídy a Krajský vítěz. Chat získal ve třídě veteránů známku V1 Vítěz třídy.  V závěrečných soutěžích pak Dorien s Ebigail v soutěži o Nejhezčí pár získali krásné 3. místo. Bor v soutěži Nejlepší jedinec skupiny FCI VII. získal 1. místo a také získal 1. místo v Malé národní ceně. 

                             - Začátkem srpna do naší psí rodiny přibyl nový člen. Je to pejsek Českého fouska jménem Caesar z Orlického panství.

 

Červenec 2018 - Do naší psí rodiny přibyl nový člen. Pejsek Českého fouska Caesar z Orlického panství.

                            - Poslední červencový víkend jsme se účastnili klubové výstavy chodských psů. Dorien si ve třídě otevřené vyběhal ve veliké konkurenci známku V3. Ebigail získala ve třídě mladých známku V1, CAJC, BOS a splnila tím podmínky pro udělení titulu Junior Šampion. Po dlouhých šesti letech se výstavy účastnila i Abigail a ve třídě veteránů získala známku V bez pořadí. V závěrečných soutěžích jsme se umístili na krásném 2. místě v soutěží o Nejlepší pár a Chovatelskou skupinu.

                            -14.7. jsme se zúčastnili Národní výstavy v Mladé Boleslavy. Dorien si ve třídě otevřené vyběhal krásnou známku V2, Res. CAC. Ebigail si vyběhala ve třídě mladých svůj druhý CAJC, zároveň získala titul BOJ,BOB a v závěrečných soutěžích získala 1. místo v soutěži Nejlepší mladý neuznaných plemen.

                           - Na Krajské výstavě v Příbrami Dorien získal ve třídě otevřené opět známku V3 a Ebigail získala známku V1, Vítěz třídy Mladých. V závěrečných soutěžích jsme se umístili na krásném 2. místě v soutěži Nejlepší Pár.

                           - Na Národní výstavě v Klatovech získal Dorien ve třídě otevřené známku V3 a Ebigail ve třídě mladých V2.

 

Červen 2018 - Účastnili jsme se Krajské výstavy v Rokycanech. Zde si ve veliké konkurenci vyběhal Dorien ve třídě otevřené známku V2 a Ebigail ve třídě mladých známku V3. Na závěr se nám podařilo získat 1. místo v soutěži Nejlepší Pár.

                           - Přišly očekávané výsledky RTG kyčlí naší Ebigail. Výsledek DKK je 2/2. 

 

Květen 2018 - Krajská výstava v Plzni proběhla 26.5. Zde si Ebigail vyběhala výborná 1, Vítěz třídy mladých a Dorien získal ve třídě otevřené známku výborná 1, Vítěz třídy.

                        - Na Mezinárodní výstavě v Litoměřicích si Ebigail vyběhala ve třídě mladých opět známku V2.

                        - Na Mezinárodní výstavě v Praze Ebigail ve třídě mladých získala krásnou známku V2.

 

Duben 2018 - Dorienovi se s Agillou od Vltaské stráně narodila 2 krásná štěňátka (obě fenečky). Chovatelům blahopřejeme.

                     - Na Mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích si Dorien ve třídě otevřené vyběhal známku  V4 a Ebigail ve třídě mladých také získala známku V4.

                     -  Na Speciální výstavě Chodských psů v Hradci Králové získal Dorien ve veliké konkurenci 30 krásných psů známku V3 a naše Ebigail ve třídě mladých získala v obrovské konkurenci 25 mladých fen známku V1, titul CAJC. V závěrečných soutěžích ještě Ebigail získala titul BOJ a BOS. Z úmístění obou máme ohromnou radost.

 

Březen 2018 - Zúčastnili jsme se Oblastní výstavy v Českých Budějovicích. Dorien si ve třídě otřevřené vyběhal známku V2 a Ebigail na své první výstavě ve třídě mladých získala známku také V2.

 

Únor 2018 - Borovi byl udělen titul Mezinárodní šampion.

 

Leden 2018 - Začal dobrou zprávou. Fence Bona Eso se narodilo 6 štěňátek (3 klucí a 3 holky). Chovatelům srdečně blahopřejeme. Chatovi přijela další nevěsta. Tentokrát hnědá fenka Hegy z Podhoránku. Krytí bylo ukázkové a doufáme, že úspěšné. Společně s manželi Košákovými se těšíme na výsledek. K Dorienovi také přijela nevěsta Agilla od Vltavské stráně. V tomto případě si do oka moc nepadli a tak je výsledek více než nejistý :D.  

 

Prosinec 2017 - Dorien se stal hrdým otcem dvou štěňátek. Jejich maminkou je Mirabell Daraskár. U Bora jsme zažádali o udělení titulu Mezinárodní šampión.

 

Listopad 2017 - K Chatovi přijela na krytí fenka Bona Eso. Doufáme, že krytí bylo úspěšné a Chat se stane opět hrdým tatínkem. U Bora jsme dosáhli udělení titulu Český šampión.

 

Říjen 2017 - K Dorienovi přijela chodská nevěsta Mirabell Daraskár. Krytí bylo ukázkové, a teď nezbývá než doufat. S Borem jsme úspěšně absolvovali Všestranné zkoušky ve II. ceně, a tím splnil klubové podmínky a stal se chovným. Nečekaně nás opustila naše Gita (Gréta) ve věku 11 let.

 

Září 2017 - S Borem jsme se účastnili Memoriálu L. Hejného, ten se nám podařilo dokončit ve II. ceně. Protože se na tomto Memoriálu uděluje titul CACT, splnil Bor podmínky pro získání titulu Mezinárodní šampion.

 

Srpen 2017 - S Borem jsme splnili Podzimní zkoušky v I. ceně.

 

Červenec 2017 - S Dorienem jsme se účastnili klubové výstavy, zde dostal známku výborná. Druhý den jsme pak úspěšně prošli bonitací a Dorien se stal chovným. Bor se účastnil Memoriálu K. Kiewega. Do memoriálu jsme šli s plným nasazením a podařilo se nám ho dokončit v I. ceně. Na národní výstavě v Klatovech si Bor vyběhal ve třídě vítězů známku výborná1, titul CAC, BOS a Národní vítěz. Dorien si ve třídě otevřené vyběhal známku výborná 1, titul CAC.

 

Červen 2017 - Na mezinárodní výstavě v Brně Dorien získal ve třídě otevřené známku výborná 1 a svůj první titul CAC. Na klubové výstavě Českého fouska byl Bor ve třídě šampionů ohodnocen známkou výborná 2, titul Res. CAC.

 

Květen 2017 - Bor absolvoval Zkoušky vloh v I. ceně.

 

Duben 2017 - Na mezinárodní výstavě v Praze si naši kluci Bor s Dorienem vyběhali známku výborná 2, titul Res. CAC. Na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích Bor vyběhal ve své třídě známku výborná 2, Res. CAC. Na výstavě DUOCACIB v Bratislavě Bor oba dva dny získal ve třídě šampionů známku výborná 1, titul CAC, CACIB a BOB. Dále v závěrečných soutěžích získal 3. místo ve skupině VII.

.

Březen 2017 - Na oblastní výstavě v Českých budějovicích Dorien získal známku výborná 1, titul Oblastní vítěz.

 

 
© jamenskevaliky.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma